Stoimy zawsze po stronie Twojego biznesu

W JNS LEGAL tworzymy zespół ekspertów, którzy wspierają przedsiębiorców – profesjonalistów i dają im poczucie bezpieczeństwa. Zajmujemy wysokie miejsce w rankingu kancelarii prawnych w Wielkopolsce.  Jesteśmy liderem obsługi prawnej faktoringu w Polsce i windykacji wierzytelności faktoringowych oraz uznanym partnerem banków w masowej obsłudze portfeli spraw procesowych. 

Naszą kancelarię tworzą różnorodni specjaliści. Wśród nich są nie tylko adwokaci i radcy prawni, ale także ekonomiści i specjaliści od rynku nieruchomości, a także aplikanci i konsultanci. Wspólnie zapewniamy najskuteczniejsze rozwiązania w obrębie naszych specjalizacji. Dzięki bogatemu, wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów (również w kancelariach zagranicznych) mamy pewność profesjonalnej obsługi nawet najbardziej wymagających klientów.

Łukasz Jaśkowiak

Adwokat | Partner Zarządzający

+48 510 296 656
lukasz.jaskowiak@jns.legal

Bartosz Nadra

Adwokat | Partner Zarządzający

+48 504 218 095
bartosz.nadra@jns.legal

Piotr Szwechłowicz

Radca Prawny | Partner Zarządzający

+48 603 482 903
piotr.szwechlowicz@jns.legal

Anna Urbanowska

Adwokat

anna.urbanowska@jns.legal

Dorota Zielińska

Radca prawny

dorota.zielinska@jns.legal

Paweł Tokarski

Radca prawny

pawel.tokarski@jns.legal

Agata Bartkowiak

Radca Prawny

agata.bartkowiak@jns.legal

Tomasz Rzeczycki

Radca prawny

tomasz.rzeczycki@jns.legal

Małgorzata Wolska-Paczos

Radca prawny

malgorzata.wolska@jns.legal

Marta Woźniewska

Radca prawny

marta.wozniewska@jns.legal

Paulina Rybarczyk-Wiśniewska

Adwokat

paulina.rybarczyk-wisniewska@jns.legal

Dominika Bachórz

Radca prawny

dominika.bachorz@jns.legal

Julia Rybczyńska

Radca prawny

Kamil Salamon

Prawnik, aplikant radcowski

kamil.salamon@jns.legal

Monika Świderska

Prawnik, aplikant radcowski

monika.swiderska@jns.legal

Izabela Lipska

Prawnik, aplikant adwokacki

izabela.lipska@jns.legal

Katarzyna Ziętek

Prawnik, aplikant radcowski

katarzyna.zietek@jns.legal

Maria Kołacka

Prawnik, aplikant adwokacki

maria.kolacka@jns.legal

Anna Karpina

Prawnik, aplikant adwokacki

anna.karpina@jns.legal

Arkadiusz Furlepa

Prawnik, aplikant radcowski

arkadiusz.furlepa@jns.legal

Adrianna Trzcińska

Prawnik

adrianna.trzcinska@jns.legal

Monika Lisik-Zapart

Prawnik

monika.lisik-zapart@jns.legal

Patrycja Stalmach

Prawnik

patrycja.stalmach@jns.legal

Jagoda Krygier

Asystent prawny

jagoda.krygier@jns.legal

Michał Czarnik

Asystent prawny

michal.czarnik@jns.legal

Zuzanna Dzikowska

Asystent prawny

zuzanna.dzikowska@jns.legal

Zofia Skrobała

Asystent prawny

zofia.skrobala@jns.legal

Pola Wechmann

Asystent prawny

pola.wechmann@jns.legal

Martyna Zawal

Asystent prawny

martyna.zawal@jns.legal

Wiktor Dolata

Asystent prawny

wiktor.dolata@jns.legal

Jakub Fundament

Asystent prawny

jakub.fundament@jns.legal

Sebastian Harasimiuk

Asystent prawny

sebastian.harasimiuk@jns.legal

Kamil Wasilewski

adwokat / of counsel

kamil.wasilewski@jns.legal

Katarzyna Lisiak

Kierownik sekretariatu

+48 61 631 12 03
office@jns.legal

Agnieszka Rezulak

Kierownik sekretariatu

+48 61 631 12 03
office@jns.legal

Klaudia Łączkowska

Asystent

+48 61 631 12 03
office@jns.legal

Klaudia Augustyniak

Asystent

+48 61 631 12 03
office@jns.legal

Justyna Matuszak

Asystent

+48 61 631 12 03
office@jns.legal

Martyna Guguł

Asystent

+48 61 631 12 03
office@jns.legal

Julia Klimek

Asystent

+48 61 631 12 03
office@jns.legal

Monika Ratajczak

Księgowa

+48 61-8261-772
ksiegowosc@jns.legal